*

Intencje i ogłoszenia 2024.02

 

 

 

Intencje i ogłoszenia 2024.02.18-2024.02.25

 

Intencje i ogłoszenia 2024.02.11-2024.02.18

 

 

 

Intencje i ogłoszenia 2024.02.04-2024.02.11

 Intencje i ogłoszenia 2024.01.28-2024.02.04

Intencje i ogłoszenia 2024.01.21-2024.01.28

Intencje i ogłoszenia 2024.01.14-2024.01.21

Intencje i ogłoszenia 2024.01.07-2024.01.14

 

 

 

Odwiedziny Kolędowe 2023/2024

    Data

Godzina

                 Ulica/Miejscowość

28.12. 2023 czwartek

15.00

Włostowa

29.12. 2023 piątek

15.00

Opolska i Boczne

30.12.2023 sobota

14.00

Myszowice i Wielkie Łąki (msza ok 18.00)

31.12.2023 Niedziela

11.30

DPS

31.12. 2023 Niedziela

14.00

Ulianówka

2 01.2024 wtorek

15.00

Konopnickiej, Dąbrowskiej, Norwida (całe Osiedle)

3.01.2024 środa

15.00

Prudnicka

4.01.2024 czwartek

15.00

Kuźnica

5.01.2024 piątek

15.00

Ligota (msza około 18.00)

7.01.2024 Niedziela

14.00

Powstańców Śl, Kilińskiego, Reymonta

8.01.2024 pon

15.00

Stara Jamka

9.01.2024 wtorek

15.00

Kościuszki, Zielna

10.01.2024 środa

15.00

Wyzwolenia, Szpital Mieszkańcy, Dom Nauczyciela

11.01.2024 czwartek

15.00

Wojstrasz

12.01.2024 piątek

15.00

Puszyna ul Główna

13.01.2024 Sobota

14.00

Puszyna (msza około 18.00)

14.01.2024 niedziela

14.00

Targowa

15.01.2024 poniedziałek

15.00

Parkowa

16.01.2024 wtorek

15.00

Niesiebędowice ( msza ok.18.00)

17.01.2024 środa

15.00

Kuropas (msza ok.18.00)

18.01.2024 czwartek

15.00

Rączka

19.01.2024 piątek

15.00

Rynek

20.01.2024 sobota

14.00

3 maja i Mickiewicza Bloki

21.01.2024 niedziela

14.00

Niedziela pokolędowa/kolęda dodatkowa

 

 Intencje i ogłoszenia 2023.12.03-2023.12.10

Intencje i ogłoszenia 2023.11.26-2023.12.03

 

    Data

Godzina

                 Ulica/Miejscowość

28.12. 2023 czwartek

15.00

Włostowa

29.12. 2023 piątek

15.00

Opolska i Boczne

30.12.2023 sobota

14.00

Myszowice i Wielkie Łąki (msza ok 18.00)

31.12.2023 Niedziela

11.30

DPS

31.12. 2023 Niedziela

14.00

Ulianówka

2 01.2024 wtorek

15.00

Konopnickiej, Dąbrowskiej, Norwida (całe Osiedle)

3.01.2024 środa

15.00

Prudnicka

4.01.2024 czwartek

15.00

Kuźnica

5.01.2024 piątek

15.00

Ligota (msza około 18.00)

7.01.2024 Niedziela

14.00

Powstańców Śl, Kilińskiego, Reymonta

8.01.2024 pon

15.00

Stara Jamka

9.01.2024 wtorek

15.00

Kościuszki, Zielna

10.01.2024 środa

15.00

Wyzwolenia, Szpital Mieszkańcy, Dom Nauczyciela

11.01.2024 czwartek

15.00

Wojstrasz

12.01.2024 piątek

15.00

Puszyna ul Główna

13.01.2024 Sobota

14.00

Puszyna (msza około 18.00)

14.01.2024 niedziela

14.00

Targowa

15.01.2024 poniedziałek

15.00

Parkowa

16.01.2024 wtorek

15.00

Niesiebędowice ( msza ok.18.00)

17.01.2024 środa

15.00

Kuropas (msza ok.18.00)

18.01.2024 czwartek

15.00

Rączka

19.01.2024 piątek

15.00

Rynek

20.01.2024 sobota

14.00

3 maja i Mickiewicza Bloki

21.01.2024 niedziela

14.00

Niedziela pokolędowa/kolęda dodatkowa